STAWIAM NA SIEBIE

1500,00 

Produkt dostępny na zamówienie

8 sesji coachingowych / ( 2 mc )

Wybieram Siebie! Jestem dla siebie ważna.

Myśl Wybieram Siebie to założenie, że to ty sama najlepiej wiesz, co jest dla ciebie dobre, co zapewnia ci  szczęście i dobre samopoczucie. Właśnie z tego powodu powinnaś zatroszczyć się o siebie i podejmować decyzje, stawiając właśnie na siebie.

JAK ŻYĆ W RÓWNOWADZE I PODEJMOWAĆ DECYZJE W ZGODZIE ZE SOBĄ?

Codziennie słyszymy o kolejnych odkryciach na temat tego, co powinnyśmy jeść, jak się ruszać, zachowywać i co robić, by osiągnąć pełnię szczęścia.

Pod wpływem zbyt wielu sprzecznych informacji często czujemy się zagubione i mamy problemy z podejmowaniem codziennych decyzji. Tymczasem, aby osiągnąć szczęście i zdrowie, powinnyśmy postawić na równowagę, wsłuchać się w siebie i swoje potrzeby i po prostu siebie zaakceptować.

Badanie pokazuje, że najszczęśliwszą grupą kobiet są Świadome poszukiwaczki równowagi. Aż 89% z nich twierdzi, że równowaga w życiu jest bardzo ważna. Są to równocześnie kobiety pewne siebie i znające swoją wartość. „Nie popadam w przesadę i robię to, co dla mnie dobre” – tak mogłoby brzmieć ich motto. 96% z nich wierzy, że jeśli założy sobie jakiś cel, uda im się go zrealizować.  99 % wie, czego chce, potrafi nazywać i rozpoznawać swoje potrzeby. Znające swoje potrzeby, szczęśliwe, pewne siebie – świadome poszukiwaczki równowagi w trzech słowach. Do tej grupy należy co piąta z nas.

Umiejętność utrzymania równowagi jest jednym z czynników, które odróżniają grupę najszczęśliwszą od tej najmniej szczęśliwej czyli Zagubionych pesymistek. Wśród Polek wyróżniają się niezadowoleniem ze swojego życia i najniższą pewnością siebie: mniej niż połowa z Zagubionych pesymistek czuje się szczęśliwa na co dzień, tylko 28 % z nich jest pewna siebie i zna swoją wartość. Równowaga w życiu nie jest dla nich aż tak ważna, jak dla kobiet z pierwszej grupy, rzadziej też mają poczucie, że potrafią tę równowagę zachować.  Dwóm trzecim kobiet z tego segmentu podejmowanie życiowych decyzji przychodzi z dużą trudnością.

Czy życie w równowadze może okazać się receptą na szczęście? Tak twierdzi 62% zapytanych Polek.  W praktyce, ta kwestia jest jednak oczywiście nieco bardziej złożona. Poczucie szczęścia jest bowiem powiązane także z poczuciem własnej wartości i umiejętnością rozpoznawania i nazywania swoich potrzeb. Właśnie dlatego myśl STAWIAM NA SIEBIE, która ma na celu wsparcie kobiet w dążeniu do szczęśliwszego życia i osiągania swoich celów.

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak podniosłaby się jakość naszego życia, gdybyśmy zadbały o harmonię. Mówiąc o harmonii mam na myśli taki stan, kiedy dbamy o równowagę we wszystkich aspektach życia zarówno jeśli chodzi o rodzinę, pracę, posiłki czy zdrowie, a przede wszystkim aspekt emocjonalny. Często w natłoku spraw do załatwienia i ról, jakie wykonujemy w ciągu dnia, zapominamy o chwilowym zatrzymaniu i zadaniu sobie pytania:

  • Jak się czuję?
  • Czy chcę dalej robić to, co robię i czy to jest dla mnie dobre?
  • Czego teraz potrzebuję?

Te pytania mogą pomoc w określeniu swoich potrzeb, a to kluczowa umiejętność w dochodzeniu do szczęścia. Jak wynika z badań, nie wszystkie kobiety potrafią trafnie oceniać swoje potrzeby i podejmować decyzje.

Czasem najlepsze co możesz zrobić by pójść dalej, to zatrzymać się na chwilę.

Stworzyć długofalową strategię dbania o jakość swojego życia. Zwiększyć swój poziom zadowolenia z konkretnego obszaru życiowego ( relacje, kariera, finanse, praca, odpoczynek, rozwój…).

Postawić siebie na pierwszym miejscu.

Przyjrzeć się sobie na różnych płaszczyznach w celu działania w zgodzie ze sobą.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „STAWIAM NA SIEBIE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz naszą Politykę prywatności.