już wiem …
Człowiek tak, by chciał, żeby mu się udało … i po wielu nieudanych próbach przychodzi spokój i świadomość.
Już wiem …Jakie to uwalniające, gdy po terapii w końcu już wiem…❤️
Praca nad sobą nie jest wcale łatwa, gładka i usłana płatkami róż… To ból, cierpienie, walka w głowie i z całym ciałem przez długi czas. Po tej bitwie z sama sobą przychodzi ukojenie i już wiesz …
które drzwi zamknąć…
co zostawić za sobą …
czego dłużej nie będziesz dźwigać…
Grafika powstała podczas procesy mojej AutoArteTerapii i trafiła tu by wspierać proces terapii.
Jak to jest u ciebie czy już wiesz co zamknąć? Co zostawić za sobą?
Grafika z intencją wykonana na papierze wysokiej jakości, satynowy o gramaturze 300 gr, własnoręcznie poprowadzony moja kreską.
Grafika sprzedawana z ramą do wyboru. Ramka: biała, czarna, jasne drewno
Ramka wykonana z drewna. Front ramy – materiał plexi (podczas oprawiania plakatu czy metryczki, zdejmowane są folie ochronne). Ramkę wraz z plakatem wysyłam zapakowaną w folię ochronną, w pudełku.
Ramka posiada zaczep do powieszenia. Tył ramy wykonany jest z płyty HDF.
Wysyłka:
Grafiki wysyłam przesyłką kurierską, w ramach – tylko z opcją „ostrożnie”.
Koszt wysyłki wszystkich grafik opcją ostrożnie – 30 zł





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.